Affs nenabírám !
Kopíruj s touhle ikonkou ...↓↓↓↓↓↓!!!!

Lily Allen,super dárek o Štědrý den!!!

1. ledna 2011 v 16:48 | JanetCullen |  Ostatní celebrity
Lily Allen

Lily Allen-

O Štědrém dni se nerozdávaly jen dárky, ale také zásnubní prsteny!
Lily Allen je přešťastná a těší se na své ´ANO´. Její přítel Sam Cooper ji o ruku požádal romanticky, přímo na Štědrý den na pláži ostrova Bali. A prý u toho klečel i na kolenou!

Pár potom své štěstí oslavil s ostatními hosty hotelu několika lahvemi šampaňského a šťavnatými koktejly.

Jeden z hostů se svěřil: "Lily hned všem řekla, že se se Samem právě zasnoubili. Ani jeden z nich nemohl skrýt svůj úsměv na tváři. Nemohli si vybrat víc romantické místo, celý rezort je tak malebný!"

Pro oba to znamená šťastný konec roku 2010, hlavně poté, co v listopadu přišli o své nenarozené miminko, když byla Lily v 6. měsíci těhotenství.

Zpěvačka (25) randí se Samem, který se věnuje stavebnictví, od roku 2009 a stále říká, jak moc jsou spolu šťastní.

"Sam se ke mně chová jinak. Pořád mi říká, že se o mě bude starat do konce života, a to já chci, někoho, kdo o mě bude s láskou pečovat."

"Nikdy jsme se nepohádali a není nic, co by mě na něm otravovalo," dodává budoucí nevěsta.Pozadu se zásnubami nezůstaly ani další celebrity, a tak se můžeme ještě těšit na svatbu herečky Natalie Portman a choreografa Benjamina Millepieda, kterým se už na jaře narodí první miminko, a zpěvačky LeAnn Rimes s hercem Eddie Cibrianem, pro které to bude druhá svatba. Když se totiž v roce 2008 poznali při natáčení TV filmu 'Northern Lights', byl už každý z nich oddán za někoho jiného.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

janetcullen.blog.cz © 2011