Affs nenabírám !
Kopíruj s touhle ikonkou ...↓↓↓↓↓↓!!!!

Zac a -fuj ble(kobyla)

9. ledna 2011 v 20:03 | JanetCullen |  Ostatní celebrity
OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To je ale kobyla!Jen si přečtěte!
STARS: Má Zac Efron novou holku? - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Nejnečekanější rozchod roku 2010, prosincový konec vztahu Vanessy Hudgens (21) a Zaca Efrona (22), proběhl naprosto v klidu, a tak si obě hvězdy filmu Muzikál ze střední můžou užívat single život.
Zatímco o Van se však žádné pikantní zprávy ještě neobjevily, klepů o Zacově hledání pravé lásky je šoubyznysové zákulisí plné! Co je na nich pravdy?(C.Č.)"Vůbec nic," tvrdí herec a důrazně vysvětluje: "Nerozešel jsem se proto, abych hned skočil do nového vztahu. Chci si užívat, že jsem sám. Nechci mít teď žádné závazky, to jsem mohl zůstat s Van."

Přesto jsi ale vánoční prázdniny strávil s dcerou herce Bruce Willise, Rumer! "Ale to se nevylučuje! Rumer je skvělá holka a teď se s ní kámoším. Je nám spolu dobře a užíváme si to. Nic víc v tom není!"

"Pořád mám ještě hlavu plnou Vanessy a nedokážu si představit, že bych měl chodit s někým jiným. Nechtěl jsem jí ale ublížit, protože vím, že chci poznat i jiné holky, než se usadím s jednou jedinou, tak jsme náš vztah raději přerušili. Věříme si a to se doufám nezmění."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání lidu♫

Klikla
Klikl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

janetcullen.blog.cz © 2011